Wydarzenie BK: „Raz, dwa, trzy… praktyki!”

W tym semestrze praktyki? Zastanawiasz się gdzie naprawdę się czegoś nauczysz? Odpowiednie praktyki ułatwią w przyszłości szukanie pracy. Wybierz mądrze korzystając ze wsparcia doradcy zawodowego. Zgłoś się na indywidualne konsultacje.

CO? – konsultacje „Raz, dwa , trzy… praktyki!”
GDZIE? – na Twoim wydziale lub w siedzibie Biura Karier UŚ, Katowice, ul. Bankowa 12

1. Wybierzesz obszar praktyk
  2. Zredagujesz lub skonsultujesz CV
  3. Wybierzesz swojego praktykodawcę

A we wszystkich tych krokach skorzystaj z pomocy doradców zawodowych w Biurze Karier UŚ, którzy:

• pomogą Ci dokonać właściwego wyboru,
  • podpowiedzą, jak powinny wyglądać profesjonalne dokumenty aplikacyjne lub przygotują je razem z Tobą,
  • dysponują bazą z ofertami sprawdzonych praktyk i staży.

Już dziś umów się na spotkanie z doradcą zawodowym i skorzystaj z najciekawszych ofert.

Konsultacje są bezpłatne.

ZAPISY / SPOSÓB APLIKACJI

1. Zgłoś się za pośrednictwem formularza on-line.
  2. Skontaktuje się z Tobą jeden z naszych doradców, aby ustalić miejsce i czas spotkania.
  3. Otrzymasz też w e-mail link do testu predyspozycji on-line, do wykonania przed spotkaniem.

W zależności od tego na którym wydziale studiujesz, spotkasz się z:

- jeśli studiujesz na Wydziale: Filologicznym, Matematyki, Fizyki i Chemii lub Pedagogiki i Psychologii Twoim doradcą jest:

Ewelina Kaleta
 e-mail: ewelina.kaleta@us.edu.pl
 tel. 32 359 20 32

- jeśli studiujesz na Wydziale: Artystycznym, Etnologii i Nauk o Edukacji, Biologii i Ochrony Środowiska lub Nauk Społecznych Twoim doradcą jest:

Ewa Cetnar - Tkaczyk
 e-mail: ewa.cetnar-tkaczyk@us.edu.pl
 tel. 32 359 20 32

- jeśli studiujesz na Wydziale: Prawa i Administracji, Nauk o Ziemi, Informatyki i Nauki o Materiałach, Teologicznym lub Radia i Telewizji im. K. Kieślowskiego Twoim doradcą jest:

Małgorzata Chatys
 e-mail: malgorzata.chatys@us.edu.pl
 tel. 32 359 20

Doradztwo jest realizowane w ramach projektu "STUDIA I CO DALEJ - zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy".

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)