„Z czym do ludzi, czyli jak znaleźć własną drogę na rynku pracy?”

Data wydarzenia:
14 Sierpień, 2012 - 09:00 - 14:00

Zapraszamy do udziału w kolejnym szkoleniu organizowanym przez Biuro Karier. Tym razem warsztaty będą dotyczyły tematyki kreowania własnej ścieżki rozwoju zawodowego. Szkolenie pt. „Z czym do ludzi, czyli jak znaleźć własną drogę na rynku pracy?” odbędzie się 14 sierpnia 2012 r. w godzinach 9.00 – 14.00 w auli K. Lepszego w Rektoracie UŚ.

Szkolenie będzie dotyczyło określania własnego potencjału i budowania ścieżki kariery. Uczestnicy dowiedzą się jakie predyspozycje są szczególnie cenione na rynku pracy, jakie są ich mocne strony, a co wymaga dalszej pracy. Będą mieli możliwość nauczyć się jak stawiać sobie cele i jak planować.

Zajęcia poprowadzi Pani Agnieszka Dunaj – trener, doradca zawodowy w Biurze Karier Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Zapisy pod numerem telefonu 32 359 20 32. Udział w szkoleniu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.