Co dalej po... Wydziale Artystycznym?

Czy studenci kierunków artystycznych uprawiają "sztukę dla sztuki", zupełnie nie przejmując się zatrudnieniem? A może na rynku pracy jest sporo miejsca dla artystów i rzemieślników? Jak to jest w przypadku absolwentów Wydziału Artystycznego UŚ? Czy znajdują pracę w zawodzie?

Jesteś ciekaw czy artyści - plastycy, muzycy i graficy - znajdują pracę w zawodzie, w jakiej branży są zatrudniani najczęściej i jakie stanowiska piastują? Sprawdź wyniki badań losów zawodowych absolwentów!

A jeśli szukasz pracy, w której przydatne okażą się umiejętności artystyczne, to przejrzyj oferty w naszym serwisie www.biurokarier.edu.pl - szczególnie ofertę pracy na stanowisku Grafika komputerowego.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "raporty z badań".

Dotychczasowe infografiki:

- Co dalej po... Wydziale Artystycznym?
- Co dalej po... Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska?
- Co dalej po... Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji?
- Co dalej po... Wydziale Filologicznym w Katowicach?
- Co dalej po... Wydziale Filologicznym w Sosnowcu?
- Co dalej po... Wydziale Pedagogiki i Psychologii?
- Co dalej po... Wydziale Prawa i Administracji?
- Co dalej po... Szkole Zarządzania?

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (2 votes)