Co dalej po... Wydziale Prawa i Administracji?

Jakie masz możliwości zawodowe po ukończeniu Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim? W których branżach i na jakich stanowiskach absolwenci WPiA najczęściej znajdują zatrudnienie? Sprawdź zanim wyruszysz na podbój rynku pracy!

Jak wygląda sytuacja absolwentów administracji na rynku pracy? Czy pracują w zawodzie?
I jakie stanowiska najczęściej obejmują absolwenci prawa? Czy zostają adwokatami, radcami prawnymi, sędziami, prokuratorami, kuratorami, notariuszami? A może pracują dla korporacji albo pozostają na uczelni? Dowiesz się tego z wyników badań losów zawodowych absolwentów!

A jeśli szukasz pracy w administracji publicznej, to koniecznie zajrzyj do serwisu biurokarier.edu.pl - czeka tam na Ciebie oferta pracy na stanowisku starszego referenta w Narodowym Funduszu Zdrowia

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "raporty z badań".

Dotychczasowe infografiki:

- Co dalej po... Wydziale Artystycznym?
- Co dalej po... Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska?
- Co dalej po... Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji?
- Co dalej po... Wydziale Filologicznym w Katowicach?
- Co dalej po... Wydziale Filologicznym w Sosnowcu?
- Co dalej po... Wydziale Pedagogiki i Psychologii?
- Co dalej po... Wydziale Prawa i Administracji?
- Co dalej po... Szkole Zarządzania?

Twoja ocena: Nic Średnia: 5 (4 votes)