Co dalej po... Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska?

W jakich branżach mogą pracować absolwenci Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska? Mogą pracować w przemyśle żywieniowym, w koncernach farmaceutycznych, w branży kosmetycznej, w leśnictwie, w sektorze rolniczym i weterynaryjnym oraz w instytucjach zajmujących się ochroną środowiska naturalnego. A gdzie realnie znajdują pracę? Sprawdź wyniki naszych badań!

Czy i jak często absolwenci kierunków biologia, biotechnologia i ochrona środowiska znajdują pracę zgodną z ich wykształceniem? Jakie stanowiska zajmują i czy uważają, że na rynku pracy istnieje zapotrzebowanie na absolwentów ukończonego przez nich kierunku studiów? Zapoznaj się z wynikami naszych badań, by poznać odpowiedź na te i inne pytania!

A jeśli szukasz pracy, w której przydatna okaże się wiedza z zakresu ochrony środowiska, to przejrzyj oferty w naszym serwisie www.biurokarier.edu.pl - znajdziesz tam m.in. ofertę pracy na stanowisku Technika ds. pomiarów emisji zanieczyszczeń.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "raporty z badań".

Dotychczasowe infografiki:

- Co dalej po... Wydziale Artystycznym?
- Co dalej po... Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska?
- Co dalej po... Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji?
- Co dalej po... Wydziale Filologicznym w Katowicach?
- Co dalej po... Wydziale Filologicznym w Sosnowcu?
- Co dalej po... Wydziale Pedagogiki i Psychologii?
- Co dalej po... Wydziale Prawa i Administracji?
- Co dalej po... Szkole Zarządzania?