Co dalej po... Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji?

Czy absolwenci pedagogiki na Uniwersytecie Śląskim zajmują się nauczaniem dzieci, a absolwenci etnologii zwiedzaniem i odkrywaniem kultur na całym świecie? Jeśli tak, to jakie były oczekiwania rekrutacyjne ich pracodawców? A jeśli nie, to czym się zajmują? Na te i inne pytania na temat losów zawodowych absolwentów Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji znajdziesz odpowiedzi w naszej infografice!

Czy absolwenci Wydziału Etnologii i Nauk o Edukacji znajdują pracę w zawodzie? Czy uważają, że na rynku pracy istnieje zapotrzebowanie na absolwentów ich kierunku? Zapoznaj się z infografikami na ten temat!

A jeśli szukasz pracy jako pedagog - nauczyciel przedszkola, to koniecznie zajrzyj do naszego serwisu z ofertami pracy!

Więcej informacji znajdziesz w zakładce "raporty z badań".

Dotychczasowe infografiki:

- Co dalej po... Wydziale Artystycznym?
- Co dalej po... Wydziale Biologii i Ochrony Środowiska?
- Co dalej po... Wydziale Etnologii i Nauk o Edukacji?
- Co dalej po... Wydziale Filologicznym w Katowicach?
- Co dalej po... Wydziale Filologicznym w Sosnowcu?
- Co dalej po... Wydziale Pedagogiki i Psychologii?
- Co dalej po... Wydziale Prawa i Administracji?
- Co dalej po... Szkole Zarządzania?